جایگاه فعالیت بچه های مسجد در پیشبرد اهداف مسجد تراز اسلامی است

مدیرمنتخب کانون های فرهنگی مساجد البرز:

محسن خدابنده مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد علی بن ابیطالب(ع) در گفت و گو با خبرنگار فارس البرز به مناسبت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: مسجد جامع علی بن ابیطالب(ع) واقع در دولت آباد کرج با رویکرد محله محوری و باور به جایگاه فعالیت بچه های مسجد در پیشبرد اهداف مسجد تراز اسلامی فعالیت دارد.

مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد جامع علی بن ابیطالب (ع) افزود: اهتمام در امر برنامه های اجرایی با محوریت آموزشی به ویژه برای گروه های سنی نوجوانان و جوانان در مساجد، اجرای طرح مشاوره رایگان حقوقی، برپایی اردوهای دانش آموزی، مسابقات ورزشی و … از جمله برنامه های صورت گرفته در این کانون فرهنگی هنری مسجد است.

این فعال فرهنگی هنری مسجد مطرح کرد: ایجاد انگیزه و علاقه و در عین حال رغبت به فعالیت های مسجد یکی از محورهای اجرایی برنامه ریزی شده در کانون فرهنگی هنری مسجد است که همواره به واسطه جایگاه مسجد به عنوان مکان امن الهی از رونق و جذابیت ویژه ای برخوردار است.

مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد جامع علی بن ابیطالب(ع) واقع در دولت آباد کرج، توضیح داد: در آستانه روز ملی تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد فرصت بازنگری به فعالیت های کانونی است که سهم اساسی در پویایی و احیاء مساجد دارد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *